flag SKflag ENflag DEflag RU

Prenájom Kontajnerov

Prenájom úžitkových áut

Zameranie spoločnosti

Naša spoločnosť Baulogic, s.r.o. je špecializovaná na predaj a servisné služby pre:

jazdené nákladné vozidlá

stavebné stroje

Používané stavebné stroje ako aj jazdené nákladné vozidlá od našej spoločnosti ponúkame na predaj v špičkovom technickom stave. Jazdené nákladné vozidlá a aktuálnu ponuku ostatných mechanizmov a príslušenstva od našej spoločnosti Baulogic s.r.o. nájdete na www.jazdene-nakladne-vozidla.sk

História spoločnosti

firma Baulogic, s. r. o. vznikla v roku 2004 so zameraním na dovoz a sprostredkovanie predaja jazdených nákladných vozidielstavebnej mechanizácie.

Počas vývoja spoločnosti sa ukázalo veľkým prínosom spolupráca s poprednými predajcami nákladných áut a špeciálnej techniky ako v rámci Slovenska tak i v zahraničí. Postupne sme si vytvorili stabilné miesto na Slovensku, ako predajcovia preverenej jazdenej techniky, na ktorú poskytujeme garanciu.
Na začiatku sme sa orientovali na dovoz jazdenej techniky výlučne so zahraničia, prevažne z Nemecka, kde sme si získali stabilných a preverených dodávateľov. Vzhľadom na vývoj ekonomiky na Slovensku a  postupnom posilnení portfólia vozových parkov tuzemských firiem sa naša orientácia postupne presunula aj týmto smerom. Úzko spolupracujeme pri nákupe, ako aj výkupe jazdených nákladných vozidielstavebných strojov s leasingovými a bankovými spoločnosťami. V našej ponuke okrem spomínanej technichy nájdete aj autobusy, prívesy, návesy, zdvíhacie zariadenia, agrárne stroje a lesné stroje.
Od roku 2009 sme sa presťahovali do nových priestorov na Hviezdoslavovej ul. 47, v Žiline, kde ponúkame jednotlivé vozidlá a stroje priamo k odberu. Za úspech vďačíme aj bankovým a leasingovým spoločnostiam, ktoré nám dali dôveru pri repredaji odobratých predmetov.
Pevne veríme, že nesklameme Vašu dôveru a aj Vy sa stanete naším spokojným zákazníkom a nákladné vozidlá a pracovné stroje Vám budú dlho slúžiť.
Radi Vás privítame v našich priestoroch,

kolektív firmy Baulogic, s. r. o.